Džentelmenų gidas
Biudžetas
Prieš pradėdami užsakymo procesą, svarbu sukurti realų biudžetą. Nesvarbu, ar jis yra 200€ ar 15,000€, mes visada norime , kad mūsų klientai liktų patenkinti, ir mes visada stengiamės teikti geriausią aptarnavimą ir aukščiausios kokybės produkciją už geriausią kainos ir kokybės santykį.
procesas
Atsižvelgdami į mūsų patvirtintą biudžetą, pagalvokime apie dizainą. Dažniau negu vaikinai, Jūsų mylimoji galbūt kažkada Jums parodė paveikslėlius internete, arba užsiminė apie norimo dizaino žiedą, galbūt Jūsų mylimosios draugė suteiktų tokią informaciją. Tai gali mums labai padėti, parenkant sužadėtuvių žiedą. Bet kokia informacija, kurią galite mums pateikti, padės.
Jei Jūs neturite jokių užuominų, nesijaudinkite! Mes galime pasiūlyti kažką klasikinio ir gražaus, bet tuo pačiu ir unikalaus kas nepaliks Jūsų parterės abejingos.
Sužadietuvės
Kalbant apie sužadėtuves, mes visada norime, kad mūsų klientai būtų pasirengę ir žinotų, kaip sukurti tą ypatingą akimirką, kurios Jūsų partnerė niekada nepamirš. Esame girdėję įvairių, nuostabių istorijų apie mūsų klientų sužadėtuves kuriomis pasidalinsime su Jumis.

  1. Padarykite siurprizą Svarbu kad Jūsų partneriui būtų kiek įmanoma netikėta, kad taptu staigmena. Tai padės padidinti to momento magiją.
  2. Laikykis tradicijos Mes siūlome paprašyti mylimosios tėvų palaiminimo. Tai galbūt ne visai šiuolaikiška, bet jos tėvų akivaizdoje Jūs užsitarnausite pagarbą. Dažnai kiekviena mergina ilgą laiką galvojo apie tą akimirką; kartais taip malonu laikytis tradicijų.
  3. Klauskite pagalbos Kartais gali būti sudėtinga organizuoti sužadėtuves savarankiškai. Mes siūlome kreiptis į artimą draugą ar giminaičius, tai gali palengvinti, leisti atsipalaiduoti ir mėgautis tuo momentu.
  4. Būkite pasirengę Užsirašykite žodžius kuriuos norėsite ištarti lemiamu momentu, kelis kartus ištarkite juos garsiai, tai padeda įsiminti. Kai ateis laikas, Jūs turite savimi pasitikėti!