Naujiena Sumažinta kaina! Aukso pakabukas su Topazu

Aukso pakabukas su Topazu

174,00 €

290,00 €

-40%

626

Taurusis metalas Auksas
Praba 585
Dirbinio svoris gramais 1.25
Akmuo Topazas
Akmens svoris karatais 2.00
Akmens švarumas VVS
60 Day Return Policy

30-ties dienų grąžinimo garantija

Mes įsipareigoję užtikrinti, kad būtumėte patenkintas savo pasirinkimu, jeigu Jūsų netenkina įsigytas gaminys, galite grąžinti prekę su nepažeistu sertifikatu per 30 dienų.

Two Years Warranty

Dviejų metų garantija

Mes tvirtai pasitikime mūsų papuošalų kokybe ir suteikiame dviejų metų garantiją visiems mūsų produktams. Mūsų meistrai kiekvieną užsakymą gamina labai rūpestingai nuo pirmos akimirkos. Džiaukitės profesionalaus šedevro kokybe ir jauskitės užtikrinti, jog Jūsų unikalaus dizaino papuošalai bus su Jumis amžinai.

Authenticity Certificates

Autentiškumo sertifikatai

Visi mūsų produktai atidžiai patikrinami Lietuvos ar užsienio šalių licenzijuotų ekspertų ir parduodami su valstybiniais, tarptautinį pripažinimą turinčiais sertifikatais.

Right from frist hands

Tiesiogiai iš pirmų rankų

Mes esame gamintojai, dalyvaujantys kiekviename etape, nuo brangakmenio įsigyjimo, pirmo pieštuko prisilietimo prie popieriaus lapo, iki produkto perdavimo klientui. Atsiribodami nuo perpardavinėtojų ir prašmatnių parduotuvių sugebame pateikti žemas kainas savo klientams.

60 Day Resizing Policy

Nemokamas žiedo dydžio koregavimas

Norint išlaikyti staigmeną paslaptyje, dažnai sunku sužinoti tikslų žiedo dydį, todėl įsigijus netinkamo dydžio žiedą Diamantē įsipareigoja pirmą kartą nemokamai pakoreguoti dydį per 60 dienų nuo prekės gavimo.

Free and fast delivery in Europe

Nemokamas ir greitas pristatymas Europoje

Suprantame, kad dažnai papuošalai įteikiami suplanavus datą, todėl esame atsakingi už prekės pristatymą laiku. Klientui susisiekus su mūsų aptarnavimo skyriumi prekė Jus gali pasiekti Lietuvoje ir tą pačią dieną, arba galite atsiimti iš karto mūsų salonuose Vilniuje ar Kaune. Todėl be rūpesčių galite užsiimti sužadėtuvių, vestuvių ar kitos šventės organizavimu. Siuntimas Lietuvoje su kurjerio paslauga "įteikimas į rankas" jums nieko nekainuos. Užsienyje nemokamas pristatymas, kai prekės kaina ne mažesnė kaip 290 eurų. Taip pat Lietuvoje galima apmokėti kurjeriui (paslaugos kaina 3€) atsiemant prekę grynais pinigais arba bankine kortele.

Allergy-Free Material

Gaminame iš medžiagų be alergenų

Gamyboje naudojame tik geriausios kokybės metalus ir brangakmenius be alergenų. Mūsų tikslas - tai užtikrinti, kad papuošalas ne tik gerai atrodytų, bet ir būtų patogus nešioti.

Custom Made Jewellery

Nemokamas graviravimas

Klientui pageidaujant, kai žiedo kaina 290 eurų ir didesnė, įsipareigojame nemokamai vidinėje žiedo dalyje išgraviruoti Jūsų pasirinktą tekstą.