Nauja Sumažinta kaina! Balto aukso sužadėtuvių žiedas su Briliantais Padidinti

Balto aukso sužadėtuvių žiedas su Briliantais

60 Day Return Policy

30-ties dienų grąžinimo garantija

Mes įsipareigoję užtikrinti, kad būtumėte patenkintas savo pasirinkimu, jeigu Jūsų netenkina isigytas gaminys galite grąžinti prekę nepažeistu sertifikatu per 30 dienų..

Two Years Warranty

Dviejų metų garantija

Mes tvirtai pasitikime mūsų papuošalų kokybe ir suteikiame dviejų metų laiko garantiją visiems mūsų produktams. Mūsų meistrai kiekvieną užsakymą gamina labai rūpestingai nuo pirmos akimirkos. Džiaukitės profesionalaus šedevro kokybe ir jauskitės užtikrinti, jog Jūsų unikalaus dizaino papuošalai bus su Jumis amžinai.

Authenticity Certificates

Autentiškumo sertifikatai

Visi mūsų produktai atidžiai patikrinami Lietuvos ar užsienio šalių licenzijuotų ekspertų ir parduodami su valstybiniais tarptautinį pripažinimą turinčiais sertifikatais.

Right from frist hands

Tiesiogiai iš pirmų rankų

Mes esame gamintojai, dalyvaujantys kiekviename etape, nuo brangakmenio įsigyjimo, pirmo pieštuko prisilietimo prie popieriaus lapo, iki produkto perdavimo klientui. Atsiribodami nuo perpadavinėtojų ir prašmatnių parduotuvių sugebame pateikti žemas kainas savo klientams.

60 Day Resizing Policy

Nemokamas žiedo dydžio koregavimas

Norint išlaikyti staigmeną paslaptyje dažnai sunku sužinoti tikslų žiedo dydį todėl įsigijus netinkamo dydžio žiedą Diamantē įsipareigoja pirmą kartą nemokamai pakoreguoti dydį per 60 dienų nuo prekės gavimo.

Free and fast delivery in Europe

Nemokamas ir greitas pristatymas Europoje

Suprantame, kad dažnai papuošalai įteikiami suplanavus datą todėl esame atsakingi už prekės pristatymą laiku. Klientui susisiekus su mūsų aptarnavimo skyriumi prekė Jus gali pasiekti Lietuvoje ir tą pačią dieną arba galite atsiimti iš karto mūsų biuruose Vilniuje ar Kaune. Todėl be rūpesčių galite užsiimti sužadėtuvių, vestuvių ar kitos šventės organizavimu. Siuntimas Lietuvoje su kurjerio paslauga "įteikimas į rankas" jums nieko nekainuos. Užsienyje nemokamas pristatymas kai prekės kaina ne mažesnė kaip 250 eurų. Taip pat Lietuvoje galima apmokėti kurjeriui atsiemant prekę grynais arba bankine kortele.

Allergy-Free Material

Gaminame iš medžiagų be alergenų

Gamyboje naudojame tik geriausios kokybės metalus ir brangakmenius be alergenų. Mūsų tikslas tai užtikrinti, kad papuošalas ne tik gerai atrodytų, bet ir būtų patogus nešioti.

Custom Made Jewellery

Nemokamas graviravimas

Klientui pageidaujant kai žiedo kaina 250 eurų ir didesnė įsipareigojame nemokamai vidinėje žiedo dalyje išgraviruoti jūsų pasirinktą tekstą.

Nauja prekė

35 Prekės

630,00 €

-40%

1 050,00 €

 • Charakteristikos

 • Taurusis metalas Auksas
  Praba 750
  Dirbinio svoris gramais 3.22
  Akmuo Briliantai
  Akmens svoris karatais 0.45
  Akmens švarumas SI/I1
  Akmens spalva F/I
  Lietuvos prabavimo rūmai - narys

  Visas siūlomas prekes galima apžiūrėti Kaune arba Vilniuje iš anksto susitarus I-VII 8-20 valandomis. +37064322220,  info@diamante.lt

  siųsti žinutę