Sumažinta kaina! Vestuviniai žiedas

Vestuviniai žiedai

840,00 €

930,00 €

-90,00 €

Dėl vestuvinių žiedų teirautis telefonu

  • Auksas: 14K (585 prabos)
  • Aukso spalva pasirinktinai: balta / geltona / raudona 
  • Gaminio svoris: apie 11 g (priklausomai nuo žiedų dydžių
  • Žiedų plotis 5mm
  • Su komforto zona

 

Kaina už du žiedus

Gaminame ir iš klientų aukso

Aukso spalvą, brangakmenių kiekį, tipą, dydį, žiedo plotį ir kitas gaminio detales galima koreguoti pagal kliento pageidavimą

Dviejų metų garantija

Mes tvirtai pasitikime mūsų papuošalų kokybe ir suteikiame dviejų metų garantiją visiems mūsų produktams. Mūsų meistrai kiekvieną užsakymą gamina labai rūpestingai nuo pirmos akimirkos. Džiaukitės profesionalaus šedevro kokybe ir jauskitės užtikrinti, jog Jūsų unikalaus dizaino papuošalai bus su Jumis amžinai.

Autentiškumo sertifikatai

Visi mūsų produktai atidžiai patikrinami Lietuvos ar užsienio šalių licenzijuotų ekspertų ir parduodami su valstybiniais, tarptautinį pripažinimą turinčiais sertifikatais.

Tiesiogiai iš pirmų rankų

Mes esame gamintojai, dalyvaujantys kiekviename etape, nuo brangakmenio įsigyjimo, pirmo pieštuko prisilietimo prie popieriaus lapo, iki produkto perdavimo klientui. Atsiribodami nuo perpardavinėtojų ir prašmatnių parduotuvių sugebame pateikti žemas kainas savo klientams.

Nemokamas ir greitas pristatymas Europoje

Suprantame, kad dažnai papuošalai įteikiami suplanavus datą, todėl esame atsakingi už prekės pristatymą laiku. Klientui susisiekus su mūsų aptarnavimo skyriumi prekė Jus gali pasiekti Lietuvoje ir tą pačią dieną, arba galite atsiimti iš karto mūsų salonuose Vilniuje ar Kaune. Todėl be rūpesčių galite užsiimti sužadėtuvių, vestuvių ar kitos šventės organizavimu. Siuntimas Lietuvoje su kurjerio paslauga "įteikimas į rankas" jums nieko nekainuos. Užsienyje nemokamas pristatymas, kai prekės kaina ne mažesnė kaip 290 eurų. Taip pat Lietuvoje galima apmokėti kurjeriui (paslaugos kaina 3€) atsiemant prekę grynais pinigais arba bankine kortele.

Gaminame iš medžiagų be alergenų

Gamyboje naudojame tik geriausios kokybės metalus ir brangakmenius be alergenų. Mūsų tikslas - tai užtikrinti, kad papuošalas ne tik gerai atrodytų, bet ir būtų patogus nešioti.

Daugiau informacijos