Цена снижена! Pakabukas su Briliantu Увеличить

Pakabukas su Briliantu

Two Years Warranty

Dviejų metų garantija

Mes tvirtai pasitikime mūsų papuošalų kokybe ir suteikiame dviejų metų laiko garantiją visiems mūsų produktams. Mūsų meistrai kiekvieną užsakymą gamina labai rūpestingai nuo pirmos akimirkos. Džiaukitės profesionalaus šedevro kokybe ir jauskitės užtikrinti, jog Jūsų unikalaus dizaino papuošalai bus su Jumis amžinai.

Authenticity Certificates

Autentiškumo sertifikatai

Visi mūsų produktai atidžiai patikrinami Lietuvos ar užsienio šalių licenzijuotų ekspertų ir parduodami su valstybiniais tarptautinį pripažinimą turinčiais sertifikatais.

Right from frist hands

Tiesiogiai iš pirmų rankų

Mes esame gamintojai, dalyvaujantys kiekviename etape, nuo brangakmenio įsigyjimo, pirmo pieštuko prisilietimo prie popieriaus lapo, iki produkto perdavimo klientui. Atsiribodami nuo perpadavinėtojų ir prašmatnių parduotuvių sugebame pateikti žemas kainas savo klientams.

Free and fast delivery in Europe

Nemokamas ir greitas pristatymas Europoje

Suprantame, kad dažnai papuošalai įteikiami suplanavus datą todėl esame atsakingi už prekės pristatymą laiku. Klientui susisiekus su mūsų aptarnavimo skyriumi prekė Jus gali pasiekti Lietuvoje ir tą pačią dieną arba galite atsiimti iš karto mūsų biuruose Vilniuje ar Kaune. Todėl be rūpesčių galite užsiimti sužadėtuvių, vestuvių ar kitos šventės organizavimu. Siuntimas Lietuvoje su kurjerio paslauga "įteikimas į rankas" jums nieko nekainuos. Užsienyje nemokamas pristatymas kai prekės kaina ne mažesnė kaip 250 eurų. Taip pat Lietuvoje galima apmokėti kurjeriui atsiemant prekę grynais arba bankine kortele.

Allergy-Free Material

Gaminame iš medžiagų be alergenų

Gamyboje naudojame tik geriausios kokybės metalus ir brangakmenius be alergenų. Mūsų tikslas tai užtikrinti, kad papuošalas ne tik gerai atrodytų, bet ir būtų patogus nešioti.

0248

Новый товар

1 Шт.

Внимание: ограниченное количество товара в наличии!

126,00 €

-40%

210,00 €

 • Характеристики

 • Благородные металлы Auksas
  Проба 375
  Вес изделия в граммах 0.87g
  Камень Briliantas
  Вес камня в каратах 0.016
  Чистота камня P2
  Цвет камня W/H
  Lietuvos prabavimo rūmai - narys

  Все предлагаемые товары можно осмотреть вrnКаунасе или Вильнюсе, заранее договариваясьrnI-VII 8-20 часов. +37064322220,  info@diamante.lt

  Отправить сообщение